Collegium Civitas, szkoła wyższa nauk społecznych i politycznych w Warszawie, pragnie serdecznie zaprosić wszystkich uczniów od 18 roku życia, studentów, rodziców i nauczycieli do udziału w bezpłatnych warsztatach umiejętności psychospołecznych pozwalających rozwinąć kompetencje w zakresie skutecznej komunikacji interpersonalnej i autoprezentacji, skutecznego poszukiwania pracy oraz lepszego zarządzania czasem i stosowania technik antystresowych.

Program warsztatów pozwoli na zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu rozwiązywania konfliktów, treningu asertywności, prezentowania się przed potencjalnym pracodawcą, savoir-vivre'u i etykiety oraz efektywnego planowania.

Młodym osobom na początku życia zawodowego podpowiemy, jak zostać gwiazdą stażu i zaplanować karierę. Tym, którzy próbują pogodzić studia, pracę i obowiązki domowe pokażemy, jak w ciągu doby jeszcze znaleźć czas dla siebie i swoich pasji. Rodzicom, nauczycielom i wykładowcom warsztaty pozwolą stać się trenerami, zdolnymi skutecznie motywować i pomóc młodym osobom pokonać próg dorosłości.

Szczegóły na stronie: www.civitas.edu.pl
tel. 22 656 71 88
e-mail:   szkoleniaepcz@collegium.edu.pl